OGŁOSZENIE O SPRZEDAŻY FIRMY


Sprzedam firmę GALTECH - Zakład Urządzeń Galwanicznych, Ślusarstwa i Mechaniki Maszyn, wraz z maszynami, wyposażeniem i technologią.

Zakład ma powierzchnię 450 m2, na działce 700 m2 położonej tuż obok obwodnicy Krakowa i zakopianki - zob. http://www.galtech.com.pl/htm/15_kont.htm.
Zakład to dwie hale produkcyjne i zaplecze gospodarcze oraz administracyjne. Jest wyposażony w maszyny do obróbki skrawaniem metali i tworzyw sztucznych: w spawarki, urządzenia ślusarskie i narzędzia a także w pewną ilość surowców. Firma wyprodukowała wiele urządzeń do realizacji procesów galwanicznych (chromowania, nikolowania, mosiądzowania itp) które pracują w różnych galwanizerniach w kraju.
Drugim znaczącym profilem pracy zakładu było wykonywanie zabudów samochodów dostawczych i ciężarowych przystosowując je do transportu różnych towarów bądź świadczenia usług serwisowych.

Możliwe jest zarówno niezwłoczne kontynuowanie dotychczasowej produkcji z ewentualną pomocą dotychczasowego właściciela firmy lub zmiana profilu działalności, np. utworzenie przedstawicielstwa regionalnego innej firmy krajowej lub zagranicznej.

Firma posiada dobrą opinię rynkową. Szczegóły dotyczące firmy są na niniejszej stronie galtech.com.pl oraz w kontakcie telefonicznym i mailowym z niżej podpisanym właścicielem firmy: 601 158-741, mail - galtech@galtech.com.pl.

mgr inż. Zbigniew Janikowski

 

  © GALTECH 2013, Wszelkie prawa zastrzeżone